Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 28 см а периметр 70 см знайти бічні сторони​


Ответы на вопрос

Отвечает Евстропова Карина.

Ответ:

21см

Объяснение:

Дано

Рівнобедрений трикутник

а=28см основа трикутника

Р=70см периметр трикутника.

б=? бічна сторона трикутника

Вирішення:

Формула знаходження периметру рівнобедреного трикутника

Р=а+2б, де а- основа рівнобедреного трикутника; б- бічна сторона трикутника.

б=(Р-а)/2

б=(70-28)/2=21 см бічна сторона трикутника.