знайдіть величину кожного з кутів які утворюються при перетині двох прямих, якщо сума трьох з них

216 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

36°, 144°, 36°

Объяснение:

360-216=144

216-144=72

72÷2=36