Сторони паралелограма співвідносяться як 4:7, а периметр дорівнює 169,4 см. Обчисли сторони

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Напівпериметр паралелограма

169,4:2=84,7 см.

Маємо рівняння:

4х+7х=84,7

11х=84,7

х=7,7

Одна сторона 7,7*4=30,8 см,   друга сторона 84,7-30,8=53,9 см.

Протилежні сторони паралелограма рівні.

Відповідь: 30,8 см,  53,9 см.