50 баллов Периметр трикутника дорівнює 130 см, а його сторони відносяться як 3 ∶ 4 ∶ 6. Знайдіть

периметр трикутника, вершинами якого є середини сторін даного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Яишенкин Евгений.

Позначимо сторони трикутника через х тоді складемо рівняння:

3х+4х+6х=130

13х=130

х=130:13

х=10

Отже сторони трикутника дорівнюють:

3*10=30

4*10=40

6*10=60

Знайдемо периметр трикутника вершинами якого є середини сторін:

1/2-30=15

1/2-40=20

1/2-60=30

15+20+30=65 см

Відповідь:65см