Вказати координати точки В якщо відомо: С (1; -1) є серединою відрізка ОВ, де О (8;-10)​


Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Рома.

Ответ:хсередины отрезка=(ха+хв)/2=(2+3)/2=2,5    У=(4-1)/2=1,5 ОТВЕТ(2,5;1,5)

Объяснение:)