Розгорнутий кут поділиний на частини 5:2:8,знайдіть ці частини (срочно)


Ответы на вопрос

Отвечает Нагоев Денис.

Ответ:

60°, 24°, 96°

Объяснение:

Розгорнутий кут має 180°.

Нехай одна частина 5х°, друга частина 2х°, третя 8х°, тоді

5х+2х+8х=180

15х=180

х=12°

Одна частина 12*5=60°, друга частина 12*2=24°, третя 12*8=96°