В паралелограмі ABCD відомо, що M – середина AB, N – середина ВС, P – середина CD, Q – середина

АD, AC = 10 см, BD = 6 см. Визначити вид чотирикутника MNPQ та знайти його периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Лекомцев Влад.

Розглядаємо АВС

в якому МN середня лінія, і вона паралельна АС і рівна АС/2=10/2=5см, аналогічно QP=5 і паралельна АС

Звідси випливає що цей чотирикутник є паралелограмом

З трикутника АВД аналогічно знаходимо МQ=BD/2=3

P=3+3+5+5=16см

В: паралелограм, 16 см