Знайдіть добуток координат середини відрізка АВ, якщо А(-2;3), В(2;0).


Ответы на вопрос

Отвечает Авто Авто.

Объяснение:

xс=-2+2/2=0

yс=3-0/2=1,5

Мxy=(0;1,5)