Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 20 см,а бічна сторона на 10 см

більша за основу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаркуша Виктория.
AC — основа, AB и BC — боковые стороны.
AB = BC = AC + 10 (по условию)
AB = BC = 20 + 10 = 30 см
Pтреугольника = AC + AB + BC = 20+30+30 = 80 см

ответ: 80 см