Три послідовні сторони чотирикутника , описаного навколо кола , відносять як 1:3:4. знайдіть

сторони чотирикутника якщо його периметр дорівнює 30​. У відповідь запиши довжину більшої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Светлана.

x+1 2сторона

x+3 3сторона

x+4 4 сторона

x 1сторона

рівняння :

x+x+1+x+3+x+4=30

13x= 30

x= 2,4 (1 сторона)

2,4+1= 3,4 (2 ст)

2,4+3=5,4 (3ст)

2,4+4=6,4 (4ст)

Ответ: 6,4