Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника,основа якого дорівнює 9 см,а бічна сторона - 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Виктория.

Ответ: 23(см).

Объяснение: Р=9+7+7=23(см)

Бічні сторони рівні,оскільки трикутник рівнобедрений.