Відрізок BD-бісектриса трикутника ABC, AB=10*4см, AD=4*4см, DC=2*4см. Знайдіть периметр трикутника

ABC.​ Допоможіть будьласка виконати задачу​

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Ольга.

Ответ:

Яка до болі знайома задача

Объяснение:

AD/AB=DC/BC

AD=20 cm

Периметр = 16+8+40+20=84см