сторони трткутника відносятся як 9:6:5. знайдіть сторони трикутника подібного даноиу ,якщо сума

найбільшого та найменшого з його сторін дорівнює 28см​

Ответы на вопрос

Отвечает Вагин Михаил.

9х+5х=28

14х=28

х=28:14

х=2

9×2=18(см)

6×12=12(см)

5×2=10(см)