Дерев’янний кубик з ребром 9 дм розпиляли на маленькі кубики з ребром 3 дм. Скільки маленьких

кубиків отримали?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Маша.

Ответ:

Отримали 27 маленьких кубиків

Объяснение:

Дано:  a_{1} = 9 дм, a_{2} = 3 дм

Знайти:  n - ?

Розв'язання: Об'єм великого куба це V_{1} = a{_1} ^{3} = 9^{3} , а об'єм маленького

V_{2}= (a_{2}) ^ {3} = 3^{3}; n = \frac{V_{1} }{V_{2} }=\frac{9^{3} }{3^{3} }=\frac{729}{27}= 27 .Отримали 27 маленьких кубиків.