У їдальню завезли ящик масла розмірами 50х35х20 см (висота, ширина, довжина) і розрізали його на

кубики з ребром 2,5 см. На яку кількість учнів вистачить масла, якщо на сніданок подають на одного учня - 1 кубик масла.

Ответы на вопрос

Отвечает Bilovus Diana.

Ответ:

2240 учеников.

Объяснение:

1) Vмасла=50*35*20=35000 см³.

2) Vкубика=2,5*2,5*2,5=15,625см³.

3) 35000:15,625=2240 количество учеников которым станет масла