Буд ласка в повному розвязку. Срочно!! 20 хв у мене є Проведіть необхідні вимірювання та

розрахуйте, яку кількість рулонів шпалер необхідно придбати для ремонту кімнати у вас удома, якщо рулон має довжину 10,5 м і ширину 0,6 м.5 м довжина кімнати.4 ширина кімнати.2,50 висота комнати.Вікно в комнаті розміром.1 м в ширину,і вдовжину 1,50 мДвері в комнаті розміром.1 м в ширину,і довжина-(висота дверей) 2 м

Ответы на вопрос

Отвечает Котенко Егор.

Ответ:

(2.5*(5+4)-1*1.5-1*2)/10.5*0.6=190/63=3 целых рулона и ещё кусочек(1/63)