Посудина вміщує 18 кг олії. обчислити об'єм посудини. скільки літрів (1куб.м = 1000л​)


Ответы на вопрос

Отвечает Грудинина Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 18кг

р = 920кг/м^3 - это плотность

Найти:

V - ?

Решения

V = m/p;

V = 18кг / 920кг/м^3 = ~0,0195м^3 = 19,5л