498. Знайдіть косинуси кутів трикутника, сторони якого до-рівнюють 5 см, 6 см і 7 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мулдашев Дияр.
Ответ:
cosB = AB(2)+BC(2)-AC(2)/2AB*BC
cosB = 5(2)+6(2)-7(2)/ 2*5*6
cosB = 1/5
(2) - квадрат