Периметр рівнобедреного трикутника дорівнюс 46 см. Знайдіть сторони трикутника, якщо основа

більше від бічної сторона на 4 см СРОЧНО!!!!!!!!!! ДАЮ 30 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Илья.

×+×+×+4=46

3×+4=46

3×=46-4

3×=42

×=42:3

×=14(см)-бічна сторона;

2)14+4=18(см)-основа.

Відповідь:14см;18см.