Площа паралелограма дорівнює 24см², одна із сторін дорівнює 8см, а кут 30градусів. знайдіть

невідому сторону паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Куржумова Милана.

Ответ:

6 см

Объяснение:

S=a*b*sin30°

24=a*8*1/2

a=2*24/8

a=48/8

a=6 см