Скільки сторін має правильний многокутнику , кожний із зовнішніх кутів якого = а)24° б) 30°в) 36°

г) 18° ?пж терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

а) 180(n-2)=156n

180n-360=156n

24n=360

n=15

б) 180(n-2)=150n

180n-360=150n

30n=210

n=7

в)180(n-2)=144n

180n-360=144n

36n=360

n=10

г)180(n-2)=162n

180n-360=162n

18n=360

n=20