Зовнішній кут при вершині С трикутника АВС дорівнює 140, а внутрішній кут при вершині В-70.

Укажітьнайменшу сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Мэри.

Ответ:

решение смотри на фотографии

Объяснение:


Отвечает Гаврик Виталий.

Ответ:

С=40⁰

Объяснение:

180-140=40⁰

С=40⁰

В=70⁰

А=180-40-70=70⁰

найменший Кут =С

что равняется 40⁰

С=40⁰