1.В прямокутному трикутнику катет дорівнює 12 см, а інший катет відноситься до гіпотенузи як 3:5.

Знайдіть невідомі сторони.2. В гострокутному трикутнику АВС АВ = 10 см, ВС =15 см, а висота ВР = 8 см. Знайдіть сторону АС​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондик Елена.

Ответ:1) 9;15

2) 6+√161

Объяснение:

1) 25х^2-9х^2=144

16х^2=144

х^2=9

х=3

3*3=9

3*5=15

2) AP^2=AB^2-BP^2=100-64=36

AP=6

CP^2=BC^2-BP^2=225-64=161

CP=√161

AC=AP+CP=6+√161