Зовнішні кути трикутника відносяться як 5:9:10 . знайдіть кути трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.

Ответ:

сумма углов треугольника равна 180⁰

5х+9х+10х=180

24х=+80

х=180÷24

х=7,5

5×7,5=37,5( 1 угол)

9×7,5=67,5 (2угол)

10×7,5=75( 3 угол)

37,5+67,5+75=105+75=180

ответ 37,5 ; 67,5 ; 75