СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 30 БАЛЛОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Знайдіть центр кола та запишіть його

рівняння, якщо воно утворене паралельним перенесенням кола, заданого рівнянням x2+2x+y2−6=15 на вектор a(−3;4).

Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Света.

Ответ:

x2+2=x4+y2=6-x=6x+15=21x