Якщо одна зі сторін прямокутника має довжину 9см., а друга-на 2см коротша, то його площа дорівнює:

Срочно нада99 кв.см81 кв.см49кв.см.63 кв.см.

Ответы на вопрос

Отвечает Алипханов Ахмед.

Ответ:

63 см2

Объяснение:

1) 9-2=7(см) - довжина другої сторони;

2) S=a*b=9*7=63 (см2) - площа прямокутника.