З точки до прямої проведено дві похилі завдовжки 13 см і 20 см. Проекція першої на пряму дорівнює 5

см. Знайдіть проекцію другої похилої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимохин Сергей.

Ответ:

высота точки - это второй катет первый 5 см

в=√13^2-5^2=12 cм

проекція другої похилої в1=√20^2-12^2=16 см

Объяснение: