У трикутнику ABC відомо,що AВ= АС, АВ = ВС + 4 см. Периметр трикутника дорівнює 26 см. Знайдіть

АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Черникова Ангелина.

Ответ:

10 см.

Объяснение:

АВ=АС=ВС+4

Нехай ВС=х см, тоді АВ+АС=х+4 см.

х+х+4+х+4=26

3х=18;  х=6

АВ=6+4=10 см.