Знайди кути рівнобедреного трикутника якщо кут між бічними сторонами дорівнює 102°​


Ответы на вопрос

Отвечает Чекменев Александр.

Ответ:

102, 39, 39

Объяснение:

У рівнобедреного трикутника (нехай він буде називатися ABC) кути при основі рівні.

A + B + C = 180 градусів (за вл. внут. кутів трикутника)

B + C = 180 - A = 180 - 102 = 78 градусів

B = C = 78/2 = 39 градусів

A = 102 градусів

B = 39 градусів

C = 39 градусів