Бічна сторона та основа рівнобедреного трикутника відносяться як 5:8. Знайти сторони трикутника,

якщо його периметр 90 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайль Саша.

Дано:

Трикутник ABC. AB=BC

P=90cm

Знайти:

AB,BC,AC

-

AB=BC=5x

AC=8x

Складаємо рівняння

1)AB+BC+AC=P

 5х+5х+8х=90

 18х=90

 х=5

2) 5*5=25 cm - AB,BC

3) 5*8=40 cm - AC

Відповідь: АВ = 25 см, ВС= 25 см, АС= 40 см