Срочно!!! Діагональ перерізу циліндра дорівнює 12см і утворює з площиною основи кут 60° Знайти S

біч. п. циліндра​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Илья.

Ответ:

36π√3 см²

Объяснение:

∆ВАС- прямоугольный треугольник

cos<BCA=AC/BC

cos60°=1/2

1/2=AC/12

AC=12/2=6см

sin<BCA=AB/BC

sin60°=√3/2

√3/2=AB/12

AB=12√3/2=6√3 см

Sбок=π*АС*АВ=6√3*6π=36π√3 см²