У трикутнику ABC кут C=90° ,AC=5см,BC=12см.Розв'яжіть цей трикутник(кути трикутника знайдіть із

точністю до градусів).

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алеся.

Ответ:  АВ=13см; ∠САВ=22°; ∠АВС=68°

Объяснение: По теореме Пифагора найдем гипотенузу: АВ=√АС²+ВС²=√5²+12²=√25+144=√169=13см

sin∠CАВ=СВ/АВ=5/13=0,38

∠САВ=arcsin0,38=22°

∠АВС=90-∠САВ=90-22=68°