Задачі 32. У Прямокутному Трикутнику С Гострим Кутом 30° Гіпотенуза Дорівнює 6 См. Знайдіть Катети

Трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Гроссман Яна.

Відповідь:

АС=3см

СВ=3√3см

Пояснення:

Дано:

АВ=6см

кут АВС=30°

Катет який знаходиться напроти кута 30° дорівнює половині гипотенузи:

тобтоАС=6/2= 3 см.

За т.Піфагора знаходим інший катет:

АС²+СВ²=АВ²⇒

СВ²=АВ²-АС²⇒36-9=27

СВ=3√3см