Бічна сторона рівнобедроного трикутника 14см а периметер 40 см Знайти оннову трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Полянская Ольга.

Ответ:

12 см

Объяснение:

14*2=28 (см) сума бічних сторін

40-28=12 (см) основа трикутника