Знайдіть кути чотирикутника якщо вони пропорційні цим числам : 1 , 3 , 5 11 . опуклим чи не опуклим

є цей чотирикутник​

Ответы на вопрос

Отвечает Аюшеева Раиса.

Ответ:

∠А = 18°; ∠B = 54°, ∠C = 90°, ∠D = 198°

Объяснение:

Дано:

АBCD - чотирикутник

∠А : ∠В : ∠С : ∠D = 1 : 3 : 5 : 11

__________________________

Знайти кути

1) Нехай ∠А = х°, тоді ∠В = 3х°, ∠С = 5х°, ∠D = 11х°

Складаємо рівняння:

х+3х+5х+11х=360

20х=360

х=360÷20

х=18 - ∠А

2) ∠В = 3×18 = 54°

3) ∠С = 5×18 = 90°

4) ∠D = 11×18 = 198°

Відповідь: ∠А = 18°; ∠B = 54°, ∠C = 90°, ∠D = 198°

Не опуклий

Отвечает Вяткин Вова.

Відповідь:

Пояснення:

З пропорції кутів можемо записати:

х+3х+5х+11х=20х=360°

х=18°

Тоді кути будуть мати градусну міру: 18°, 54°, 90°, 198°

Чотирикутник є не опуклим, так як один з кутів>180°