Знайдіть кути чотирикутника,якщо вони пропорційні числам 1,5,6,8 Опуклим чи не опуклим є цей

чотирикутник ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хилобок Денис.

Пусть <1=х, <2=5х, <3=6х, <4=8х; <1+<2+<3+<4=360°; х+5х+6х+8х=360; 20х=360; х=18; <1=х=18°; <2=5х=5*18=90°; <3=6х=6*18=108°; <4=8х=8*18=144°. Опуклим.