Знайти кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2:3:5:8 (1:3:5:11). Опуклим чи не опуклим

буде цей чотирикутник?

Ответы на вопрос

Отвечает Каленик Дмитрий.

Ответ:

кут 1 = 2*20= 40⁰

кут 2= 3*20= 60⁰

кут 3= 5*20=100⁰

кут 4= 8*20=160

Цей чотирикутник опуклий

Объяснение:

2:3:5:8=2x,3x,5x,8x

за власт чотирикутника сума його кутів дорівнює 360⁰ отже маємо рівняння:

2x+3x+5x+8x=360⁰

18x=360⁰

x=20

кут 1 = 2*20= 40⁰

кут 2= 3*20= 60⁰

кут 3= 5*20=100⁰

кут 4= 8*20=160⁰