У трикутнику ABC знайдіть більший кут, якщо 4А; B: с 8: 4:6. быстро нужно пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Сырова Наташа.

Ответ:

Сума кутів трикутника =180°;

х - коефіціент, тоді

< A= 2х, <B=3х ,<C= 7х

2х+3х+7х=180

12х=180

х=180:12

х=15

Більший кут - С, ,<С=15*7=105°

Объяснение:

думаю допомогла)