СРОЧНО!!!! У трикутнику ABC сторона АВ = 7 см, кут B = 60°, кут С= 45°. Знайдіть кут А, сторони

AC i BC​

Ответы на вопрос

Отвечает Крымченко Анастасия.

Ответ:

∠А=75°, ВС≈9,6 см, АС≈8,6 см

Объяснение:

У трикутнику ABC сторона АВ = 7 см, кут B = 60°, кут С= 45°. Знайдіть кут А, сторони AC i BC

  • Сума кутів трикутника дорівнює 180°.

Теорема синусів:

  • Сторони трикутників пропорційні до синусів протилежних кутів:

\boxed {\bf  \frac{AB}{sin\angle C} =  \frac{BC}{sin\angle A} =  \frac{AC}{sin\angle B}   }

Дано: △АВС, АВ = 7 см, ∠B = 60°, ∠С= 45°

Знайти:∠А, АС, ВС

Розв'язання

1.

За теоремою про суму кутів трикутника знайдемо кут А.

∠А=180°-∠В-∠С=180°-60°-45°=75°

2.

За теоремою синусів:

\dfrac{AB}{sin\angle C} =  \dfrac{BC}{sin\angle A}

BC=  \dfrac{AB \times sin\angle A}{sin\angle C} =  \dfrac{7 \times sin75^\circ}{sin45^\circ}  =  \dfrac{7 \times sin75^\circ}{ \frac{ \sqrt{2} }{2} }  =  7 \sqrt{2}  \times sin75^\circ \approx9,56

BC ≈ 9,6 см

3.

За теоремою синусів маємо:

\dfrac{AB}{sin\angle C} =    \dfrac{AC}{sin\angle B}

AC =  \dfrac{AB \times sin60^\circ}{sin45^\circ}  =  \dfrac{7 \times  \frac{ \sqrt{3} }{2} }{ \frac{ \sqrt{2} }{2} }  =  \dfrac{7 \sqrt{3} }{ \sqrt{2} }  = \\  \\  =   \dfrac{7 \sqrt{3}  \times  \sqrt{2} }{ \sqrt{2}  \times  \sqrt{2} }  =  \dfrac{7 \sqrt{6} }{2} \approx 8, 57

AC≈8,6 см

#SPJ1