Знайти площу квадрата, сторона якого дорівнює 7 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Завдання: Знайти площу квадрата, сторона якого дорівнює 7 см.

Розв'язання:

Площа квадрата знаходиться за формулою:

S = a², де а – сторона квадрата. Тому, S = 7² = 7 · 7 = 49 (см).

Відповідь: 49 см.

Отвечает Куанышкали Мадина.

Відповідь:

28см2

Пояснення:

S=7*4

S=28см2