*. У каравані є 4 верблюди, які несуть вантаж. Весь вантаж важить 56 кг. Перший і другий верблюди

несуть порівну 30 кг на двох. Третій верблюд несе на 4 кг більше, ніж другий. А четвертий несе решту вантажу. Скільки кілограмів вантажу несе кожен верблюд?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

1) 30:2=15 (кг)- це несе перший і другий окремо

2) 15+4=19 (кг)- це несе третій верблюд

3) 30+19=49 (кг)- це несуть три верблюди разом

4) 56-49=7 (кг)- це несе четвертий верблюд

Відповідь: перший несе 51 кг вантажу, другий-15 кг, третій-19 кг, четвертий- 7 кг вантажу.