Добуток коренів квадратного рівняння x²+4x-21=0


Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Пелагея.
x²+4x-21=0
D= 16+4*1*21= 16+84= 100
x
₁= - 4 + 10 /2 =3
х₂= - 4 - 10 / 2  = -7

х₁*х₂ = 3* (-7) = -21

Ответ: 21.