Зі складу в перший день відпустили 30% усього вугілля,у другий день 60% остачі,а в третій день-інші

84 т.Скільки разом тонн вугілля було на складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Жеманова Дана.
Весь уголь 100%
100-30=70% остаток после первого дня
60%=0,6
70*0,6=42% угля во второй день
30+42=72% угля за два дня
100-72=28% осталось на 3-й день
28%=0,28
находим целое по его части
84:0,28=300т угля было на складе