Число -3 є коренем рівняння 2x^2+3x+a=0 знайдіть другий корінь рівняння і значення a


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.
2x^2+3x+a=0
x^2+1,5x+0,5a=0
x1+x2=-1.5
-3+x2=-1.5
x2=1.5
x1*x2=0.5a
-3*1.5=0.5a
a=-9
скопировано с сайта