Знайдіть перший член геометричної прогресії (bn) у якій b6=243,q=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Саликова Алина.

Решение
b₆ = 243, q = - 3
b
₆ = b₁ * q⁵
b₁ = b₆ / q⁵
b₁ = 243 / (-3)⁵ = 243 / (- 243) = - 1