Знайдіть перший член і знаменник геометричної прогресії (bn) якщо b2=-2, b5=16


Ответы на вопрос

Отвечает Каганцев Миша.
B2=b1*q
b5=b1*q^4
q^3= 16/(-2) =-8
q=-2
-2*b1=-2
b1=1