Доказать что х2-4х+9 > 0 при любых значениях Помогите срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Амангалиев Еркебулан.
Ми можемо взяти любе значення х.
Тому що будь яка цифра більша від нуля.Наприклад: якщо х=0 то
0 помножити на 2 - 4 помножити на 0 +9 = 0-0=9=9.
9 більше від нуля.так,що х може бути як від'ємним так і додатнім числом.