1)решите уравнение 2-3х=5х^2 2)Освободитесь от иррациональности в знаменателе дроби 10/2√5

3)решите уравнение х^2/2-х=3х/2-х

Ответы на вопрос

Отвечает Кривулец Глеб.
2. позбутись ірраціональності, означає позбутись у знаменнику кореня, для цього і чисельник і знаменник потрібно домножити на сам корінь якого хотят позбутись в даному випадку на корінь з пяти. у чисельнику отримаємо10*корінь з пяти. у знаменнику отримаємо 2*корінь з пяти* на корінь з пяти.  у знаменнику буде 2*5.   весь дріб = 10*корінь з 5/ 10 = корінь з пяти.
Отвечает Ахмадулина Лада.
1.-5x^2-3x+2=0,а дальше через дескрименант