10/25-x в квадрате- 1/5+x-x/x-5=0 какое решение и ответ?


Ответы на вопрос

Отвечает Носенкова Лиза.

1)D:х≠5;-5

2)Зводимо до спільного знаменника

(10-(5-х)+х(5+х)) ÷(5-х)(5+х)=0

3)Щоб дріб дорівнював нулю,потрібно,щоб чисельник дорівнював нулю.Отже,

10-(5-х)+х( 5+х)=0

Х2+6х+5=0

х=5;-1

Але -5 не належить області визначення.Отже,відповідь: -1