Решить уравнение 1) 1/х+1=3+3/3х+1 2)2+х/х+2=12-х/(х+2)Х^2 / -дробная черта ^2- вторая степень


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Юля.
1) ОДЗ: 3х≠0 х≠0
1/x-3/3x=3+1-1
1/x-1/x=3
0≠3
розв'язків не існує
2) 2+ \frac{x}{x+2}=12- \frac{x}{(x+2) x^{2} }
ОДЗ х+2≠0 х²≠0
х≠-2 х≠0
Зведемо до спільного знаменника
2x²(x+2)+x³=12x²(x+2)-x
2x³+4x²+x³=12x³+24x²-x
-9x³-20x²+x=0
-x(9x²+20x-1)=0
-x=0                                 9x²+20x-1=0
x=0 (не задов ОДЗ)          D=400+36=436
                                       x1=(-20+√436)/18
                                       х2=(-20-√436)/18
Можливо я неправильно прочитала 2 рівняння?